Train Your Brain FREE

Android için Eğitici Çocuk Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 25 MB
  • Version 1.4
  • Dil İngilizce
  • Firma Incode mobile
Train Your Brain FREE uygulamasını Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza kolaylıkla yükleyebilir ve hem eğlenceli hem de eğitici niteliklere sahip olan mükemmel bir uygulamaya sahip olabilir, bu uygula sayesinde çocukların

Train Your Brain FREE uygulamasını Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza kolaylıkla yükleyebilir ve hem eğlenceli hem de eğitici niteliklere sahip olan mükemmel bir uygulamaya sahip olabilir, bu uygula sayesinde çocuklarınızın kişisel gelişimlerini destekleyebilirsiniz.

Train Your Brain FREE uygulaması kolay kullanım özelliğine sahip olan harika bir menü kullanılarak geliştirilmiş ve bu özelliği sayesinde de oldukça kullanışlı bir hal almış olup, çocuklarınıza keyifli bir uygulama deneyimi sunacaktır.

Uygulama çocuklarınıza sanat, coğrafya, tarif, fizik ve güncel hayat ile ilgili bazı sorular soracak. Bu sorular dört cevap şıkkı olan test şeklinde verilecek. Çocuklarınız bu soruları zamana karşı yarışarak doğru olarak cevaplamaya ve puan kazanmaya çalışacak. Bu sayede de hem sınav alıştırması yaparak sevecek, hem de beyin jimnastiği yaparak bilgileri eğlenceli bir şekilde alacak. çocuklarınızın okul hayatını olumlu yönde etkileyerek kişisel gelişimlerini destekleyecek olan bu eğlenceli sınav uygulamasını Android tabanlı tüm cihazlarınıza tamamen ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz.

Train Your Brain FREE indir
DİĞER SÜRÜMLER